رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته: ۱۲ تا ۱۴ مرداد

موضوع رویداد آنلاین ( رویداد مجازی) 

در این رویداد آنلاین، نیازمندی‌های فناورانه  تامین کنندگان و خریداران بزرگ حوزه کشاورزی به نمایندگان شرکت‌های دانش بنیان و فناور و متخصصین این حوزه معرفی و از آنها درخواست خواهد شد تا پیشنهادات کاربردی خود را ارائه نمایند. این نیازمندی‌های فناورانه، به عبارتی گلوگاه‌ها و خلاء‌های صنعت کشاورزی  کشور شامل نهاده‌های زراعی و دامی، مکانیزاسیون، آبیاری، کود و بذر و سموم کشاورزی هستند

 

زمانبندی و محتوای برنامه

رویداد مجازی مذکور طی سه روز ۱۲، ۱۳و ۱۴ مرداد ۹۹ برگزار می‌شود. با توجه به برگزاری آنلاین رویداد و جهت برنامه ریزی بهتر مخاطبان، زمان رویداد مجازی در ادامه توضیحات آمده است.

برنامه ریزی این رویداد مجازی به نحویست که نمایندگان شرکت‌های دانش بنیان و فناور علاقه مند به مذاکره مستقیم با نمایندگان صنایع بتوانند بلافاصله بعد از پایان رویداد مجازی به صورت مستقیم در جلسات آنلاین مذاکره B2B حضور یابند. برای این منظور نیز کافیست متقاضیان حین ارائه رویداد در صفحه گفتگو، درخواست خود را اعلام نمایند تا راهنمایی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

نحوه ثبت نام و شرکت در رویداد مجازی

مراحل ثبت نام و شرکت در این رویداد مجازی به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. علاقه مندان به حضور (نمایندگان شرکت‌ها، متخصصان، اساتید، دانشجویان و همه کسانی که حوزه فعالیت آنها مرتبط با صنعت کشاورزی است) می‌توانند از طریق صفحه ایوند ثبت نام خود را انجام داده و سپس (در روزهای برگزاری) مراحل زیر را طی نمایند:

۱-      طبق زمان‌بندی وارد آدرس اینترنتی زیر شوند: www.online.inif.ir/ch/event

۲-      در صفحه باز شده گزینه میهمان را انتخاب کنید.

۳-      در صفحه جدید نام، نام خانوادگی خود را وارد نمایند و سپس وارد محیط رویداد مجازی شوند.

 

نقش صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی ترین نهاد حمایت کننده شرکت‌های دانش بنیان و فناور خدمات مختلفی دارد که طی رویداد معرفی خواهد شد. قراردادهای همکاری فناورانه ای که طی این رویداد و پس از آن منعقد گردد تحت حمایت ویژه این صندوق قرار خواهد گرفت..

 

فرصت ویژه برای افراد و شرکت‌های حاضر در شهرستان‌ها

یکی از ویژگی‌های این رویداد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مخاطبان می‌گردد، امکان حضور مجازی در رویداد مجازی آنلاین است. این موضوع فرصت برابر حضور برای کلیه­ی شرکت‌ها و متخصصان در اقصی­نقاط کشور را فراهم نموده و از این رو با استقبال ویژه عزیزان حاضر در شهرستان‌ها مواجه شده است.

چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می‌توانید با شماره‌های کارگزار تبادل فناوری این رویداد ۷۷۲۴۰۰۲۷ ۷۷۲۴۰۵۷۶-۰۲۱ (شرکت کاریزاعتماد) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.